درباره عینک یاب

اولین بازار جامع و تخصصی فریم عینک، عدسی و تجهیزات اپتیک

بازار آنلاین عینک یاب با هدف راه اندازی شبکه ارتباطی بین تولید کنندگان ، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان اقلام مرتبط با صنف و صنعت اپتیک شکل گرفته است.
ما بر آن شده ایم با ایجاد بستری امن و آگاه کننده در جهت افزایش دانش و اطلاعات عمومی مصرف کنندگان گام برداریم و با مشاوره رایگان آنهار را به سمت انتخاب صحیح و متناسب با نیازهایشان سوق دهیم.
تلاش می کنیم با ایجاد راه ارتباطی مستقیم بین تولید و توزیع کنندگان این صنعت با مصرف کنندگان به سمت خرید بهتر و مقرون به صرفه برای مصرف کنندگان گام برداریم.
گروه مهندسی عینک یاب افتخار دارد دانش و اطلاعات خود را در این سایت با شما به اشتراک بگزارد.

این گروه فعالیت خود را با استفاده از تجربه بیست ساله صنفی عینک به عنوان اولین گروه تخصصی آنلاین آموزش از سال 1397 کار خود را آغاز کرد و فروشگاه به ما اعتماد کرده و از در گاه ارتباطی این گروه جهت معرفی خود استفاده نموده اند.
در تاریخ 09/09/1399 نشریه وزین و صنفی دید برتر با انتشار گزارشی از سایت عینک یاب مبنی بر اولین بازار آنلاین صنف عینک به مخاطبین خود توضیحاتی را اعلام کرد. و همزمان تیم مهندسی عینک یاب امکانات جدید را در جهت تسهیل خدمات به اعضا رونمایی نمود تا در بکارگیری این ابزار کاربردی با رضایت بیشتر مشغول به فعالیت شوند.
پس از آن در سال 1400 بر آن شدیم با به روز آوری دانش خود گامی جدید به سمت دانش روز جهان برداریم ، لذا اقدام به بازنویسی سایت و درگاههای ارتباط خود کردیم.
امید داریم با همّت تیم متخصص و جوان خود و یاری و مدد شما روز به روز خود را با دانش روز جهان سازگار کنیم.

Image

قابلیت های عینک یاب

در حال حاضر کلیه همکاران و فعالان در زمینه ی عینک که دارای محصول قابل عرضه می باشند اعم از قاب(فریم)، عدسی، لنز، جلد، ابزار و قطعات، ماشین آلات و... می توانند با ثبت نام در سایت عینک یاب و برخورداری از پنل اختصاصی خود، محصولاتشان را بارگذاری کرده و در معرض دید عموم قرار دهند. اینجا لازم است به این نکته اشاره داشته باشم که سایت عینک یاب یک دید عمومی و کلی دارد که در آن شخص عادی فقط شاهد مدل و رنگ نمونه ها خواهد بود و به قیمت ها دسترسی نداشته و سفارش کالا هم نمی تواندداشته باشد؛ ولی از قابلیت های دیگر سایت که برای تمامی صاحبان فروشگاه های عینک کابرد دارد این است که با ورود به سایت و ثبت نام، یک نام کاربری و کلمه ی عبور اختصاصی دریافت می کنند که با استفاده از آن اطلاعات می توانند وارد فضای کاربری خود شده و به نمونه ها و قیمت ها دسترسی پیدا کرده و سفارش خود را ثبت کنند.

Image

مخاطبان ما

مخاطبان اصلی سایت عینک یاب را می توان به دو گروه تقسیم کرد. گروه اول صاحبان کالا که می تواند بنکدار، عمده فروش، شرکت و یا حتی ویزیتور باشد؛ که این گروه با دریافت پنل اختصاصی خود در سایت عینک یاب صاحب دفتر کار مجازی شده که در آن محصولات قابل عرضه ی خود را به معرض نمایش می گذارند و به سادگی می توانند آن را مدیریت کنند. در ضمن درصورتی که از بازاریاب استفاده کنند از شرایط ویژه ی آن بهره مند شوند. گروه دوم صاحبان فروشگاه های عینک در سراسر کشور هستند که با انجام ثبت نام و داشتن نام کاربری و کلمه ی عبور اختصاصی به راحتی و با آرامش خاطر بدون اینکه دچار از دست دادن مدل های پرفروش خود باشند (در روش سنتی تا ویزیتور یا بازاریاب بتواند به همه ی مشتریان خود برسد یک سری از مدل ها ناقص شده و یا تمام می شود) از طریق دریافت پیامک از سفارش مشتری مطلع شده و جهت رسیدگی به سفارش به سایت رجوع می کند.

  • مشارکت در آینده نزدیک با
  • پزشکان
  • بینایی سنج ها

ارتباط با ما

لطفاً سوال خود را در فرم زیر وارد کنید.