0

سبد خرید

جمع سفارش :
ایده راه اندازی عینک یاب


این سایت با هدف راه اندازی شبکه ارتباطی بین تولید کنندگان ، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان اقلام مرتبط با عینک و اپتیک شکل گرفته است.

ما بر آن شدیم با ایجاد بستری امن آگاه کنندهدر جهت افزایش دانش و اطلاعات عمومی مصرف کنندگان گام برداریم و با مشاوره رایگان آنها را به سمت انتخاب صحیح و متناسب با نیازهایشان سوق دهیم.

تلاش می کنیم با ایجاد راه ارتباطی مستقیم بین تولید و توزیع کنندگان این صنعت ، مصرف کنندگان به سمت خرید بهینه و مقرون به صرفه گام برداریم.

گروه مهندسی عینک یاب افتخار دارد دانش و اطلاعات خود را در این سایت با شما به اشتراک بگزارد.
این گروه فعالیت خود را به عنوان اولین سامانه جامع و تخصصی فریم عینک ، عدسی و تجهیزات اپتیک از سال ۱۳۹۸ کار خود را آغاز کرد. تا کنون بیش از ۲۰۰ فروشگاه به ما اعتماد کرده و از درگاه ارتباطی این گروه جهت معرفی خود استفاده نموده اند.
پس از آن بر آن شدیم با به روز آوری دانش خود گامی جدید به سمت دانش روز جهان برداریم ، لذا اقدام به بازنویسی سایت و درگاه های ارتباطی خود کردیم. امید داریم با همٌت تیم متخصص و جوان خود و مدد شما ، روز به روز خود را با دانش روز جهان سازگار کنیم.


Anywhere, anytime mobility

قابلیت های عینک یاب


در حال حاضر کلیه همکاران و فعالان در زمینه ی عینک که دارای محصول قابل عرضه می باشند اعم از قاب(فریم)، عدسی، لنز، جلد، ابزار و قطعات، ماشین آلات و... می توانند با ثبت نام در سایت عینک یاب و برخورداری از پنل اختصاصی خود، محصولاتشان را بارگذاری کرده و در معرض دید عموم قرار دهند. اینجا لازم است به این نکته اشاره داشته باشم که سایت عینک یاب یک دید عمومی و کلی دارد که در آن شخص عادی فقط شاهد مدل و رنگ نمونه ها خواهد بود و به قیمت ها دسترسی نداشته و سفارش کالا هم نمی تواندداشته باشد؛ ولی از قابلیت های دیگر سایت که برای تمامی صاحبان فروشگاه های عینک کابرد دارد این است که با ورود به سایت و ثبت نام، یک نام کاربری و کلمه ی عبور اختصاصی دریافت می کنند که با استفاده از آن اطلاعات می توانند وارد فضای کاربری خود شده و به نمونه ها و قیمت ها دسترسی پیدا کرده و سفارش خود را ثبت کنند.
مخاطبان اصلی عینک یاب چه افرادی هستند؟


مخاطبان اصلی سایت عینک یاب را می توان به دو گروه تقسیم کرد. گروه اول صاحبان کالا که می تواند بنکدار، عمده فروش، شرکت و یا حتی ویزیتور باشد؛ که این گروه با دریافت پنل اختصاصی خود در سایت عینک یاب صاحب دفتر کار مجازی شده که در آن محصولات قابل عرضه ی خود را به معرض نمایش می گذارند و به سادگی می توانند آن را مدیریت کنند. در ضمن درصورتی که از بازاریاب استفاده کنند از شرایط ویژه ی آن بهره مند شوند. گروه دوم صاحبان فروشگاه های عینک در سراسر کشور هستند که با انجام ثبت نام و داشتن نام کاربری و کلمه ی عبور اختصاصی به راحتی و با آرامش خاطر بدون اینکه دچار از دست دادن مدل های پرفروش خود باشند (در روش سنتی تا ویزیتور یا بازاریاب بتواند به همه ی مشتریان خود برسد یک سری از مدل ها ناقص شده و یا تمام می شود) از طریق دریافت پیامک از سفارش مشتری مطلع شده و جهت رسیدگی به سفارش به سایت رجوع می کند.ارتباط با ما

لطفاً سوال خود را در فرم زیر وارد کنید.